| Osa numero | CS5DR002E |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 0.002 |
| Toleranssi | ±0.5% |
| Teho (wattia) | 5W |
| Sävellys | Metal Element |
| ominaisuudet | Current Sense, Non-Inductive |
| Lämpötilan kerroin | ±30ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 150°C |
| Pakkaus / kotelo | 4-ESIP |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Koko / ulottuvuus | 1.500" L x 0.330" W (38.10mm x 8.38mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.953" (24.20mm) |
| Loppujen määrä | 4 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Kuvaus: 44A0811-8-9-L157
Varastossa: 0
Valmistaja: PULS, LP
Kuvaus: DIN RAIL PWR SUPPLY 120W 24V 5A
Varastossa: 0
Valmistaja: PULS, LP
Kuvaus: DIN RAIL PWR SUPPLY 120W 24V 5A
Varastossa: 0
Valmistaja: Cirrus Logic Inc.
Kuvaus: IC ADC 16BIT SELF-CALBR 44-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Cirrus Logic Inc.
Kuvaus: IC ADC 14BIT SELF-CALBR 44-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Cirrus Logic Inc.
Kuvaus: IC ADC 12BIT SELF-CALBR 44-PLCC
Varastossa: 0
Valmistaja: Cirrus Logic Inc.
Kuvaus: IC ADC 16BIT SELF-CALBR 44-PLCC
Varastossa: 0