| Osa numero | 14FPR080E |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Vastus (Ohmit) | 0.08 |
| Toleranssi | ±1% |
| Teho (wattia) | 4.5W |
| Sävellys | Metal Element |
| ominaisuudet | Current Sense, Non-Inductive |
| Lämpötilan kerroin | ±50ppm/°C |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 200°C |
| Pakkaus / kotelo | Axial |
| Toimittajan laitepaketti | Axial |
| Koko / ulottuvuus | 0.335" Dia x 1.059" L (8.51mm x 26.90mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | - |
| Loppujen määrä | 4 |
| Epäonnistumisprosentti | - |
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FFC TOP 14POS 0.50MM R/A
Varastossa: 14000
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FFC BOTTOM 14POS 0.50MM R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FFC TOP 14POS 0.50MM R/A
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN FFC BOTTOM 14POS 0.50MM R/A
Varastossa: 0