Koti Tuoteseloste Tuulettimet, lämmönhallinta DC-tuulettimet FAL6F24LL
NMB Technologies Corporation FAL6F24LL
Osa numero
FAL6F24LL
Valmistaja
NMB Technologies Corporation
Kuvaus
FAN BLOWER 109X28.1MM 24VDC WIRE
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC-tuulettimet
NMB Technologies Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero FAL6F24LL
Osan tila Obsolete
Jännite - Nimellisjännite 24VDC
Koko / ulottuvuus Rectangular/Rounded - 109mm L x 111.4mm H
Leveys 28.10mm
Ilmavirta 18.7 CFM (0.529m³/min)
Staattinen paine 0.453 in H2O (112.8 Pa)
Laakerityyppi Hydro-wave (HWB)
Tuulettimen tyyppi Blower
ominaisuudet -
melu 40 dB
Teho (wattia) 3.72W
RPM 2100 RPM
päättyminen 2 Wire Leads
Suojaus -
Käyttölämpötila 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)