| Osa numero | FAL6F24LL |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Jännite - Nimellisjännite | 24VDC |
| Koko / ulottuvuus | Rectangular/Rounded - 109mm L x 111.4mm H |
| Leveys | 28.10mm |
| Ilmavirta | 18.7 CFM (0.529m³/min) |
| Staattinen paine | 0.453 in H2O (112.8 Pa) |
| Laakerityyppi | Hydro-wave (HWB) |
| Tuulettimen tyyppi | Blower |
| ominaisuudet | - |
| melu | 40 dB |
| Teho (wattia) | 3.72W |
| RPM | 2100 RPM |
| päättyminen | 2 Wire Leads |
| Suojaus | - |
| Käyttölämpötila | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| hyväksynnät | - |
| Paino | 0.551 lb (249.93g) |