| Osa numero | FAL5F12LL |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Jännite - Nimellisjännite | 12VDC |
| Koko / ulottuvuus | Square - 76mm L x 76mm H |
| Leveys | 28.00mm |
| Ilmavirta | 8.8 CFM (0.249m³/min) |
| Staattinen paine | 0.244 in H2O (60.8 Pa) |
| Laakerityyppi | Hydro-wave (HWB) |
| Tuulettimen tyyppi | Blower |
| ominaisuudet | - |
| melu | 30 dB |
| Teho (wattia) | 1.68W |
| RPM | 2400 RPM |
| päättyminen | 2 Wire Leads |
| Suojaus | - |
| Käyttölämpötila | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| hyväksynnät | - |
| Paino | 0.22 lb (99.79g) |