Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit UVK2C331MHD
Nichicon UVK2C331MHD
Osa numero
UVK2C331MHD
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Nichicon
    1.19000/pcs
  • 10 pcs
    0.96100/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero UVK2C331MHD
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 160V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 800mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 920mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.476" (37.50mm)