Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit UPW1J331MHD1TO
Nichicon UPW1J331MHD1TO
Osa numero
UPW1J331MHD1TO
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Nichicon
    0.15611/pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero UPW1J331MHD1TO
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 63V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 838.5mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.29A @ 100kHz
impedanssi 85 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)