| Osa numero | UHW1H331MPD |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 50V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 1.03A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 2.06A @ 100kHz |
| impedanssi | 30 mOhm |
| Lyijyväli | 0.197" (5.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.866" (22.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 631
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 576
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 400
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 3032
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 253
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 12000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 150
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 1483
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 124
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 1033
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 1