Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit UBX2A331MHL
Nichicon UBX2A331MHL
Osa numero
UBX2A331MHL
Valmistaja
Nichicon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Nichicon
    2.07500/pcs
  • 10 pcs
    1.86550/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero UBX2A331MHL
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 100V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset Automotive
Ripple Current - matala taajuus 715mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.43A @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.709" Dia (18.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.299" (33.00mm)