| Osa numero | LGG2P331MELZ25 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| kapasitanssi | 330µF |
| Toleranssi | ±20% |
| Jännite - Nimellisjännite | 220V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Polarisaatio | Polar |
| Sovellukset | General Purpose |
| Ripple Current - matala taajuus | 1.26A @ 120Hz |
| Ripple Current - korkea taajuus | 1.89A @ 50kHz |
| impedanssi | - |
| Lyijyväli | 0.394" (10.00mm) |
| Koko / ulottuvuus | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 1.063" (27.00mm) |
| Pinta-asennus maakoko | - |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Pakkaus / kotelo | Radial, Can - Snap-In |
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 330UF 20% 220V SNAP
Varastossa: 250
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 2200UF 20% 220V SNAP
Varastossa: 20
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Varastossa: 198
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP
Varastossa: 191
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1800UF 20% 220V SNAP
Varastossa: 187
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1500UF 20% 220V SNAP
Varastossa: 185
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 220V SNAP
Varastossa: 183
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1500UF 20% 220V SNAP
Varastossa: 183
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Varastossa: 108
Valmistaja: Nichicon
Kuvaus: CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Varastossa: 0