Koti Tuoteseloste Virtalähteet - Board Mount DC DC-muuntimet MGJ6D122005LMC-R7
Murata Power Solutions Inc. MGJ6D122005LMC-R7
Osa numero
MGJ6D122005LMC-R7
Valmistaja
Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus
DC/DC 6W SM 12-20/5V LOW
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
DC DC-muuntimet
Murata Power Solutions Inc
    8.26500/pcs
  • 25 pcs
    8.26500/pcs
  • 50 pcs
  • 125 pcs
  • 250 pcs
  • 625 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MGJ6D122005LMC-R7
Osan tila Active
Tyyppi Isolated Module
Lähdöiden määrä 2
Jännite - Tulo (min) 9V
Jännite - Syöttö (maksimi) 18V
Jännite - lähtö 1 20V
Jännite - lähtö 2 -5V
Jännite - ulostulo 3 -
Jännite - lähtö 4 -
Nykyinen - ulostulo (maksimi) 240mA, 240mA
Teho (wattia) 6W
Jännite - eristäminen 5.2kV (5200V)
Sovellukset ITE (Commercial), Medical
ominaisuudet SCP, UVLO
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
tehokkuus 79%
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 7-SMD Module
Koko / ulottuvuus 1.57" L x 1.09" W x 0.37" H (40.0mm x 27.8mm x 9.4mm)