| Osa numero | MGJ6D122005LMC-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 2 |
| Jännite - Tulo (min) | 9V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 18V |
| Jännite - lähtö 1 | 20V |
| Jännite - lähtö 2 | -5V |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 240mA, 240mA |
| Teho (wattia) | 6W |
| Jännite - eristäminen | 5.2kV (5200V) |
| Sovellukset | ITE (Commercial), Medical |
| ominaisuudet | SCP, UVLO |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| tehokkuus | 79% |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 7-SMD Module |
| Koko / ulottuvuus | 1.57" L x 1.09" W x 0.37" H (40.0mm x 27.8mm x 9.4mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | - |
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC 6W SIP 12-15/10V
Varastossa: 60
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC 6W DIP 12-15/10V
Varastossa: 54
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC 6W DIP 12-20/5V
Varastossa: 45
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC 6W DIP 12-15/5V
Varastossa: 27
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC 6W SM 12-15/5V LOW
Varastossa: 25
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC 6W SM 12-15/10V LOW
Varastossa: 25
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC 6W SIP 12-15/5V
Varastossa: 21
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC 6W SM 12-20/5V LOW
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC 6W SM 12-15/10V LOW
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC 6W SM 12-15/5V LOW
Varastossa: 0