| Osa numero | MGJ1D151509MPC-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Lähdöiden määrä | 2 |
| Jännite - Tulo (min) | 13.5V |
| Jännite - Syöttö (maksimi) | 16.5V |
| Jännite - lähtö 1 | 15V |
| Jännite - lähtö 2 | -9V |
| Jännite - ulostulo 3 | - |
| Jännite - lähtö 4 | - |
| Nykyinen - ulostulo (maksimi) | 42mA, 42mA |
| Teho (wattia) | 1W |
| Jännite - eristäminen | 5.7kV (5700V) |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
| ominaisuudet | OTP, SCP |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| tehokkuus | 69% |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Pakkaus / kotelo | 8-SMD Module |
| Koko / ulottuvuus | 0.79" L x 0.59" W x 0.17" H (19.9mm x 15.0mm x 4.4mm) |
| Toimittajan laitepaketti | - |
| Ohjausominaisuudet | - |
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V/-9V 1W
Varastossa: 80
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V/-5V 1W
Varastossa: 80
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 15V -5V 1W
Varastossa: 80
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 15V -9V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 19V -5V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V/-9V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC DC CONVERTER 15V/-5V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 19V -5V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 15V -5V 1W
Varastossa: 0
Valmistaja: Murata Power Solutions Inc.
Kuvaus: DC/DC CONVERTER 15V -5V 1W
Varastossa: 0