Koti Tuoteseloste Suodattimet Yleiset toimintatangot PLH10AS7003R6P2B
Murata Electronics North America PLH10AS7003R6P2B
Osa numero
PLH10AS7003R6P2B
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
COMMON MODE CHOKE 3.6A 2LN TH
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Yleiset toimintatangot
    0.80000/pcs
  • 10 pcs
    0.74400/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero PLH10AS7003R6P2B
Osan tila Last Time Buy
Suodatintyyppi Power Line
Linjojen määrä 2
Impedanssi @ Taajuus -
Induktanssi @ Taajuus -
Virta-arvo (maksimi) 3.6A
DC-vastus (DCR) (Max) 30 mOhm
Jännitearvot - DC 300V
Jännitearvot - AC -
Käyttölämpötila -25°C ~ 60°C
Arvioinnit -
hyväksynnät -
ominaisuudet -
Asennustyyppi Through Hole
Koko / ulottuvuus 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm)
Korkeus (maksimi) 0.689" (17.50mm)