Koti Tuoteseloste Piirin suojaus Ajovirran rajurit (ICL) NTPAN4R0LDKB0
Murata Electronics North America NTPAN4R0LDKB0
Osa numero
NTPAN4R0LDKB0
Kuvaus
ICL 4 OHM 15% 4.7A 22MM
Perhe
Ajovirran rajurit (ICL)
    0.99000/pcs
  • 5 pcs
    0.94500/pcs
  • 10 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero NTPAN4R0LDKB0
Osan tila Active
R 25 ° C 4 Ohm
Toleranssi ±15%
Nykyinen - vakaa tila Maks 4.7A
R @ Nykyinen -
Halkaisija 0.866" (22mm)
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
hyväksynnät -
Liittyvät tuotteet
NTPAN4R0LDKB0
Valmistaja: Murata Electronics North America
Kuvaus: ICL 4 OHM 15% 4.7A 22MM
Varastossa: 2125
RFQ 0.99000/pcs
NTPAN3R0LDKB0
Kuvaus: ICL 3 OHM 15% 5.4A 22MM
Varastossa: 206
RFQ 0.99000/pcs
NTPAN6R0LDKB0
Kuvaus: ICL 6 OHM 15% 3.9A 22MM