Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit LQP18MN2N2C02D
Murata Electronics North America LQP18MN2N2C02D
Osa numero
LQP18MN2N2C02D
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
FIXED IND 2.2NH 250MA 400 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Tuoteparametri
Osa numero LQP18MN2N2C02D
Osan tila Active
Tyyppi Thick Film
Materiaali - ydin Non-Magnetic
induktanssi 2.2nH
Toleranssi ±0.2nH
Nykyinen arvostelu 250mA
Nykyinen - kylläisyys -
suojaus Unshielded
DC-vastus (DCR) 400 mOhm Max
Q @ Freq 17 @ 500MHz
Taajuus - itsestään resonanssi 6GHz
Arvioinnit -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Taajuus - testi 500MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 0603 (1608 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0603 (1608 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.024" (0.60mm)