Koti Tuoteseloste Induktorit, kelat, kuristimet Kiinteät induktorit LQH2MPZ1R0NGRL
Murata Electronics North America LQH2MPZ1R0NGRL
Osa numero
LQH2MPZ1R0NGRL
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
FIXED IND 1UH 900MA 300 MOHM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kiinteät induktorit
Tuoteparametri
Osa numero LQH2MPZ1R0NGRL
Osan tila Active
Tyyppi Wirewound
Materiaali - ydin Ferrite
induktanssi 1µH
Toleranssi ±30%
Nykyinen arvostelu 900mA
Nykyinen - kylläisyys 1.55A
suojaus Shielded
DC-vastus (DCR) 300 mOhm Max
Q @ Freq -
Taajuus - itsestään resonanssi 100MHz
Arvioinnit AEC-Q200
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Taajuus - testi 1MHz
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo 0806 (2016 Metric)
Toimittajan laitepaketti 0806 (2016 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.037" (0.95mm)