Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit GRM2196P2A2R0CD01D
Murata Electronics North America GRM2196P2A2R0CD01D
Osa numero
GRM2196P2A2R0CD01D
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CAP CER 2PF 100V P2H 0805
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero GRM2196P2A2R0CD01D
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 2pF
Toleranssi ±0.25pF
Jännite - Nimellisjännite 100V
Lämpötilan kerroin P2H
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
ominaisuudet -
Arvioinnit -
Sovellukset General Purpose
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Pakkaus / kotelo 0805 (2012 Metric)
Koko / ulottuvuus 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Paksuus (maksimi) 0.037" (0.95mm)