Koti Tuoteseloste Suodattimet Ferrite Cores - Kaapelit ja johdot FSRB090080RNB00B
Murata Electronics North America FSRB090080RNB00B
Osa numero
FSRB090080RNB00B
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
FERRITE CORE 466 OHM SOLID 5MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Ferrite Cores - Kaapelit ja johdot
Tuoteparametri
Osa numero FSRB090080RNB00B
Osan tila Active
Tyyppi Round
Design Solid
Impedanssi @ Taajuus 466 Ohm @ 100MHz
materiaali RN
Sisäosa 0.197" Dia (5.00mm)
Ulompi ulottuvuus 0.354" Dia (9.00mm)
Arvioinnit -
Asennustyyppi Free Hanging
Pituus 0.315" (8.00mm)