Koti Tuoteseloste Suodattimet Yleiset toimintatangot DLW5ATN331MQ2L
Murata Electronics North America DLW5ATN331MQ2L
Osa numero
DLW5ATN331MQ2L
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CMC 4A 2LN 330 OHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Yleiset toimintatangot
    0.38376/pcs
  • 700 pcs
Tuoteparametri
Osa numero DLW5ATN331MQ2L
Osan tila Active
Suodatintyyppi Power, Signal Line
Linjojen määrä 2
Impedanssi @ Taajuus 330 Ohm @ 100MHz
Induktanssi @ Taajuus -
Virta-arvo (maksimi) 4A
DC-vastus (DCR) (Max) 27 mOhm
Jännitearvot - DC 50V
Jännitearvot - AC -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Arvioinnit -
hyväksynnät -
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Koko / ulottuvuus 0.197" L x 0.142" W (5.00mm x 3.60mm)
Korkeus (maksimi) 0.093" (2.35mm)
Pakkaus / kotelo Horizontal, 4 PC Pad
Liittyvät tuotteet
DLW5ATN331MQ2L
Valmistaja: Murata Electronics North America
Kuvaus: CMC 4A 2LN 330 OHM SMD