Koti Tuoteseloste Suodattimet Yleiset toimintatangot DLP31SN551ML2L
Murata Electronics North America DLP31SN551ML2L
Osa numero
DLP31SN551ML2L
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CMC 100MA 2LN 550 OHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Yleiset toimintatangot
Tuoteparametri
Osa numero DLP31SN551ML2L
Osan tila Active
Suodatintyyppi Signal Line
Linjojen määrä 2
Impedanssi @ Taajuus 550 Ohm @ 100MHz
Induktanssi @ Taajuus -
Virta-arvo (maksimi) 100mA
DC-vastus (DCR) (Max) 3.6 Ohm
Jännitearvot - DC 16V
Jännitearvot - AC -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Arvioinnit -
hyväksynnät -
ominaisuudet -
Asennustyyppi Surface Mount
Koko / ulottuvuus 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Korkeus (maksimi) 0.051" (1.30mm)