Koti Tuoteseloste kondensaattorit Keraamiset kondensaattorit DE1B3KX151KB4BP01F
Murata Electronics North America DE1B3KX151KB4BP01F
Osa numero
DE1B3KX151KB4BP01F
Valmistaja
Murata Electronics North America
Kuvaus
CAP CER 150PF 300VAC RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Keraamiset kondensaattorit
Tuoteparametri
Osa numero DE1B3KX151KB4BP01F
Osan tila Active
kapasitanssi 150pF
Toleranssi ±10%
Jännite - Nimellisjännite 300VAC
Lämpötilan kerroin B
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
ominaisuudet -
Arvioinnit X1, Y1
Sovellukset Safety
Epäonnistumisprosentti -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Disc
Koko / ulottuvuus 0.276" Dia (7.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.394" (10.00mm)
Paksuus (maksimi) -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Johtava tyyli Formed Leads
Liittyvät tuotteet
DE1B3KX151KB4BP01F
Valmistaja: Murata Electronics North America
Kuvaus: CAP CER 150PF 300VAC RADIAL