Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMLJ36AE3
Microsemi Corporation MXSMLJ36AE3
Osa numero
MXSMLJ36AE3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    9.25650/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXSMLJ36AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 36V
Jännite - erittely (min) 40V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)