Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMCGLCE40AE3
Microsemi Corporation MXSMCGLCE40AE3
Osa numero
MXSMCGLCE40AE3
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO215AB
Tuoteparametri
Osa numero MXSMCGLCE40AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 40V
Jännite - erittely (min) 44.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 64.5V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.3A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)