Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXSMCGLCE26AE3
Microsemi Corporation MXSMCGLCE26AE3
Osa numero
MXSMCGLCE26AE3
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO215AB
Tuoteparametri
Osa numero MXSMCGLCE26AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 26V
Jännite - erittely (min) 28.9V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 42.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 36A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)