Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMLG11CA
Microsemi Corporation MXLSMLG11CA
Osa numero
MXLSMLG11CA
Kuvaus
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO215AB
Microsemi Corporation
    7.23690/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMLG11CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 11V
Jännite - erittely (min) 12.2V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 18.2V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 164.8A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)