Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCJLCE12AE3
Microsemi Corporation MXLSMCJLCE12AE3
Osa numero
MXLSMCJLCE12AE3
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Microsemi Corporation
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCJLCE12AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 12V
Jännite - erittely (min) 13.3V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 19.9V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)