Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCJ45A
Microsemi Corporation MXLSMCJ45A
Osa numero
MXLSMCJ45A
Kuvaus
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Microsemi Corporation
    5.36690/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCJ45A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 45V
Jännite - erittely (min) 50V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)