Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCJ43AE3
Microsemi Corporation MXLSMCJ43AE3
Osa numero
MXLSMCJ43AE3
Kuvaus
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Microsemi Corporation
    5.36690/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCJ43AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 43V
Jännite - erittely (min) 47.8V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 69.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)