Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCJ22A
Microsemi Corporation MXLSMCJ22A
Osa numero
MXLSMCJ22A
Kuvaus
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AB
Microsemi Corporation
    5.36690/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCJ22A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 22V
Jännite - erittely (min) 24.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 35.5V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.2A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)