Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCJ170AE3
Microsemi Corporation MXLSMCJ170AE3
Osa numero
MXLSMCJ170AE3
Kuvaus
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
Microsemi Corporation
    5.36690/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCJ170AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 170V
Jännite - erittely (min) 189V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 275V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.5A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)