Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCG90A
Microsemi Corporation MXLSMCG90A
Osa numero
MXLSMCG90A
Kuvaus
TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB
Microsemi Corporation
    5.53520/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCG90A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 90V
Jännite - erittely (min) 100V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 146V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)