Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCG51AE3
Microsemi Corporation MXLSMCG51AE3
Osa numero
MXLSMCG51AE3
Kuvaus
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO215AB
Microsemi Corporation
    5.53520/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCG51AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 51V
Jännite - erittely (min) 56.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 82.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)