Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMCG36A
Microsemi Corporation MXLSMCG36A
Osa numero
MXLSMCG36A
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO215AB
Microsemi Corporation
    5.53520/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMCG36A
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 36V
Jännite - erittely (min) 40V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 58.1V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)