Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBJ60CA
Microsemi Corporation MXLSMBJ60CA
Osa numero
MXLSMBJ60CA
Kuvaus
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AA
Microsemi Corporation
    5.40430/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBJ60CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 60V
Jännite - erittely (min) 66.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)