Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBJ24CA
Microsemi Corporation MXLSMBJ24CA
Osa numero
MXLSMBJ24CA
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AA
Microsemi Corporation
    5.40430/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBJ24CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 24V
Jännite - erittely (min) 26.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 38.9V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.4A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)