Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBJ18CA
Microsemi Corporation MXLSMBJ18CA
Osa numero
MXLSMBJ18CA
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Microsemi Corporation
    5.40430/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBJ18CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 18V
Jännite - erittely (min) 20V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 29.2V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.5A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)