Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBJ13CA
Microsemi Corporation MXLSMBJ13CA
Osa numero
MXLSMBJ13CA
Kuvaus
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Microsemi Corporation
    5.40430/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBJ13CA
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 13V
Jännite - erittely (min) 14.4V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 21.5V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.9A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)