Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLSMBG17A
Microsemi Corporation MXLSMBG17A
Osa numero
MXLSMBG17A
Kuvaus
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO215AA
Microsemi Corporation
    5.48845/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLSMBG17A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 17V
Jännite - erittely (min) 18.9V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.7A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)