Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MXLLCE17A
Microsemi Corporation MXLLCE17A
Osa numero
MXLLCE17A
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 17VWM 27.6VC CASE1
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    7.48000/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MXLLCE17A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 17V
Jännite - erittely (min) 18.9V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 54A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus 100pF @ 1MHz
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)