Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLJ120AE3
Microsemi Corporation MSMLJ120AE3
Osa numero
MSMLJ120AE3
Kuvaus
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
Microsemi Corporation
    1.32275/pcs
  • 385 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLJ120AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 120V
Jännite - erittely (min) 133V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 193V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)