Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLG60AE3
Microsemi Corporation MSMLG60AE3
Osa numero
MSMLG60AE3
Kuvaus
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB
Tuoteparametri
Osa numero MSMLG60AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 60V
Jännite - erittely (min) 66.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)