Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLG20CA
Microsemi Corporation MSMLG20CA
Osa numero
MSMLG20CA
Kuvaus
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO215AB
Microsemi Corporation
    1.45503/pcs
  • 350 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLG20CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 20V
Jännite - erittely (min) 22.2V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 32.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 92.6A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)