Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMLG11A
Microsemi Corporation MSMLG11A
Osa numero
MSMLG11A
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO215AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    1.39397/pcs
  • 365 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMLG11A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 11V
Jännite - erittely (min) 12.2V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 18.2V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 164.8A
Teho - huippukulma 3000W (3kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)