Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCJ28AE3
Microsemi Corporation MSMCJ28AE3
Osa numero
MSMCJ28AE3
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    0.80850/pcs
  • 596 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMCJ28AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 28V
Jännite - erittely (min) 31.1V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 45.4V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)