Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCG78AE3
Microsemi Corporation MSMCG78AE3
Osa numero
MSMCG78AE3
Kuvaus
TVS DIODE 78VWM 126VC DO215AB
Microsemi Corporation
    0.86625/pcs
  • 556 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMCG78AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 78V
Jännite - erittely (min) 86.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 126V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.4A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)