Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMCG17AE3
Microsemi Corporation MSMCG17AE3
Osa numero
MSMCG17AE3
Kuvaus
TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO215AB
Microsemi Corporation
    0.86625/pcs
  • 556 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMCG17AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 17V
Jännite - erittely (min) 18.9V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 27.6V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3A
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)