Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMBJ7.5A
Microsemi Corporation MSMBJ7.5A
Osa numero
MSMBJ7.5A
Kuvaus
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AA
Microsemi Corporation
    1.00500/pcs
  • 10 pcs
    0.90850/pcs
  • 25 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMBJ7.5A
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 7.5V
Jännite - erittely (min) 8.33V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 12.9V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.5A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)