Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMBJ60AE3
Microsemi Corporation MSMBJ60AE3
Osa numero
MSMBJ60AE3
Kuvaus
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AA
Microsemi Corporation
    0.51271/pcs
  • 848 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMBJ60AE3
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat 1
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 60V
Jännite - erittely (min) 66.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A
Teho - huippukulma 600W
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)