Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MSMBJ33CA
Microsemi Corporation MSMBJ33CA
Osa numero
MSMBJ33CA
Valmistaja
Microsemi Corporation
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
TVS - Diodit
Microsemi Corporation
    0.54747/pcs
  • 794 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MSMBJ33CA
Osan tila Active
Tyyppi Zener
Yksisuuntaiset kanavat -
Kaksisuuntaiset kanavat 1
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 33V
Jännite - erittely (min) 36.7V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 53.3V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A
Teho - huippukulma 600W
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)