Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD36KP26AE3
Microsemi Corporation MPLAD36KP26AE3
Osa numero
MPLAD36KP26AE3
Kuvaus
TVS DIODE 43VC 838A PLAD
Microsemi Corporation
    16.70250/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD36KP26AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 26V
Jännite - erittely (min) 28.9V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 43V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 838A
Teho - huippukulma 36000W (36kW)
Power Line Protection No
Sovellukset Automotive
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)