Koti Tuoteseloste Piirin suojaus TVS - Diodit MPLAD30KP45AE3
Microsemi Corporation MPLAD30KP45AE3
Osa numero
MPLAD30KP45AE3
Kuvaus
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
Microsemi Corporation
    15.18000/pcs
  • 100 pcs
Tuoteparametri
Osa numero MPLAD30KP45AE3
Kaksisuuntaiset kanavat -
Jännite - taaksepäin (tyypillinen) 45V
Jännite - erittely (min) 50V
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 72.7V
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 414A
Teho - huippukulma 30000W (30kW)
Power Line Protection No
Sovellukset General Purpose
Kapasitanssi @ Taajuus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)